Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 КАКВО Е ПРИЯТЕЛ И КАКВО ОЗНАЧАВА СПОРЕД ВСEКИ (МНЕНИЯ)

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
steli_kamenica
Лидер
Лидер
steli_kamenica


Брой мнения : 174
Join date : 26.08.2009
Age : 58
Местожителство : Плевен

КАКВО Е ПРИЯТЕЛ И КАКВО ОЗНАЧАВА СПОРЕД ВСEКИ  (МНЕНИЯ) Empty
ПисанеЗаглавие: КАКВО Е ПРИЯТЕЛ И КАКВО ОЗНАЧАВА СПОРЕД ВСEКИ (МНЕНИЯ)   КАКВО Е ПРИЯТЕЛ И КАКВО ОЗНАЧАВА СПОРЕД ВСEКИ  (МНЕНИЯ) EmptyНед Авг 30, 2009 8:23 am

АЗ МОГА ДА КАЖА ЗА СЕБЕ СИ ЧЕ ИМАМ ДВАМА ПРИЯТЕЛИ И СТРАШНО МНОГО ДОБРИ ПОЗНАТИ,ИНТЕРЕСНОТО Е КАКВО ДЕЛИ ДОБРИЯ ПОЗНАТ ОТ ПРИЯТЕЛЯ ЗА ВСЕКИ ЕДИН ОТ ВАС И ЗА ВСЕКИ Е ЯСНО КАКВО ГИ ДОБЛИЖАВА НО НАЙ ВАЖНОТО Е ДА РАЗБЕРЕМ КАКВО ГИ ДЕЛИ
Върнете се в началото Go down
dididi
мини член
мини член
dididi


Брой мнения : 6
Join date : 27.08.2009
Age : 46
Местожителство : Бургас

КАКВО Е ПРИЯТЕЛ И КАКВО ОЗНАЧАВА СПОРЕД ВСEКИ  (МНЕНИЯ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ПРИЯТЕЛ И КАКВО ОЗНАЧАВА СПОРЕД ВСEКИ (МНЕНИЯ)   КАКВО Е ПРИЯТЕЛ И КАКВО ОЗНАЧАВА СПОРЕД ВСEКИ  (МНЕНИЯ) EmptyНед Авг 30, 2009 2:52 pm

Добрия и верен приятел помага безкористно и не чака да му се връща помоща,а добрия познат ще ти помогне ако и ти му помогнеш
Very Happy Това е според мен разликата -това съм разбрала от моя скромен житейски опит.
Върнете се в началото Go down
santana
кан.Член
кан.Член
santana


Брой мнения : 18
Join date : 27.08.2009
Age : 36
Местожителство : Пловдив

КАКВО Е ПРИЯТЕЛ И КАКВО ОЗНАЧАВА СПОРЕД ВСEКИ  (МНЕНИЯ) Empty
ПисанеЗаглавие: :P   КАКВО Е ПРИЯТЕЛ И КАКВО ОЗНАЧАВА СПОРЕД ВСEКИ  (МНЕНИЯ) EmptyНед Авг 30, 2009 11:11 pm

Когато се чуствам самотна и усетя, че няма никой на кого да звънна и да кажа "Здрасти, липсваш ми , искам да те видя! ", тогава мога да кажа, че нямам приятели, а само познати (онези хора, с който прекарваш деня си , но не им се доверяваш напълно).
Приятел е онзи, на когото можеш да се обадиш по всяко време на денонощието за да споделиш радост и сълзи...
Приятелят те възприема такав/а каквато/какъвто си. Без значение колко лоши навици имаш - колко си добър или лош и т.н.
Най- важното, приема те и каквото и да става ще скочи за теб, ще бъде до теб. Просто ще е там.
Ти го знаеш, доверяваш му се, затова и си му верен и го наричаш СВОЙ приятел.
Аз сега мога да кажа, че имам 2-3 приятели и бая познати ... спазвам клището явно. но ако се замисля дори и приятелите ми не ме познават толкова добре, колкото аз самата се познавам - показвам им само това, което искам да видят и знаят. Приятел е относително понятие.
Ако някой ден телепатията стане нещо обичайно и някой прочете мислите ми и пак се "цани" за мой приятел, тогава мога да кажа, че найстина съществува ПРИЯТЕЛСТВО на този свят. Засега всичко е относително, така че нека да живеем за малките мигове и спомени прекарани в смях, закачки или в сълзи и драми. Важното е да има някой около теб. Някой, с който да живееш живота си... да го наречем ПРИЯТЕЛ!!!
Колкото и противоречиво да звучи всичко, което пиша - така го чуствам. Това е мое мнение.

Поздравчета и приятна игра в Икариам...

Кат

Razz
Върнете се в началото Go down
http://ameral87.mylivepage.com
pol1
мини член
мини член
pol1


Брой мнения : 4
Join date : 31.08.2009

КАКВО Е ПРИЯТЕЛ И КАКВО ОЗНАЧАВА СПОРЕД ВСEКИ  (МНЕНИЯ) Empty
ПисанеЗаглавие: :)   КАКВО Е ПРИЯТЕЛ И КАКВО ОЗНАЧАВА СПОРЕД ВСEКИ  (МНЕНИЯ) EmptyПон Авг 31, 2009 3:04 pm

в една песен се пееше :
" Нямам нужда от много приятели стигат ми двама трима...."
Smile))))))
за приятелите...
ами те с акато морския пясък Smile)
вземаш една голяма шепа с времето пясъкът се стича през пръстите ти и накрая остават само няколко песъчинки, но знаеш че те ще са до теб винаги когато имаш нужда ( малко не обичам думи като: "винаги" и " никога" и се извинявам че я използвма в случая Smile)
и с приятелите е същото като с пясъка имаш много познати които с годините се отсяват и остават само двама трима на които можеш да разчиташ. Това са приятелите : тези които ще плачат с теб и за хубаво и за лошо, тези които няма да се страхуват да ти кажат в очите какво мислят дори и с риск да те обидят , тези с които би разделил и последния си залък ако имат нужда от него с риск да останеш гладен

чудесна тема Smile))
Върнете се в началото Go down
Antoniopz
кан.Член
кан.Член
Antoniopz


Брой мнения : 13
Join date : 29.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пазарджик

КАКВО Е ПРИЯТЕЛ И КАКВО ОЗНАЧАВА СПОРЕД ВСEКИ  (МНЕНИЯ) Empty
ПисанеЗаглавие: Приятели   КАКВО Е ПРИЯТЕЛ И КАКВО ОЗНАЧАВА СПОРЕД ВСEКИ  (МНЕНИЯ) EmptyСря Сеп 02, 2009 5:03 am

Ами аз нямам много приятели даже да се каже имам 3-4 приятела , на които мога да разчитам и моето семейство разбира се .Понеже още съм малък има много още да се уча , но съм чувал една поговорка да гласи дръж приятелите си близко ,а враговете още по- близо .ама това май много не влиза в темата Very Happy rabbit
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/Antonio_pz
Sponsored content





КАКВО Е ПРИЯТЕЛ И КАКВО ОЗНАЧАВА СПОРЕД ВСEКИ  (МНЕНИЯ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КАКВО Е ПРИЯТЕЛ И КАКВО ОЗНАЧАВА СПОРЕД ВСEКИ (МНЕНИЯ)   КАКВО Е ПРИЯТЕЛ И КАКВО ОЗНАЧАВА СПОРЕД ВСEКИ  (МНЕНИЯ) Empty

Върнете се в началото Go down
 
КАКВО Е ПРИЯТЕЛ И КАКВО ОЗНАЧАВА СПОРЕД ВСEКИ (МНЕНИЯ)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» какво ще кажете
» Какво ще препоръчате?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Лафче-
Идете на: