Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Игри, Филми, Музика

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Victory
Член
Член
Victory


Брой мнения : 22
Join date : 23.11.2010
Age : 36
Местожителство : Варна

Игри, Филми, Музика Empty
ПисанеЗаглавие: Игри, Филми, Музика   Игри, Филми, Музика EmptyЧет Ное 25, 2010 1:17 am

Всеки който иска може да пише какво го вълнува свързано с темата.
Пишете какви игри сте играли, играете или искате да играете. Може някои да играят едни и същи игри без да знаят Smile
Върнете се в началото Go down
Victory
Член
Член
Victory


Брой мнения : 22
Join date : 23.11.2010
Age : 36
Местожителство : Варна

Игри, Филми, Музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игри, Филми, Музика   Игри, Филми, Музика EmptyЧет Ное 25, 2010 1:34 am

аз лично съм играл много игри но в момента играя само Икариам, Erepublik - http://www.erepublik.com/bg/referrer/Kalin+Zhekov и 18gear това са online игри като Икариам. Лично мен най-много ми харесва Икариам но и другите ставата за губене на време и забавлени Smile
Върнете се в началото Go down
JuStHrIs
мини член
мини член
JuStHrIs


Брой мнения : 2
Join date : 25.11.2010

Игри, Филми, Музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игри, Филми, Музика   Игри, Филми, Музика EmptyЧет Ное 25, 2010 1:57 am

аз съм играл икариам бгмафиа и много други наи ми хареса икариам Smile Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Victory
Член
Член
Victory


Брой мнения : 22
Join date : 23.11.2010
Age : 36
Местожителство : Варна

Игри, Филми, Музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игри, Филми, Музика   Игри, Филми, Музика EmptyЧет Ное 25, 2010 2:20 am

и бгмафия играех вече непомня кога беше scratch scratch не може да стъпи и на малкия пръст на Икариам Smile Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
steli_kamenica
Лидер
Лидер
steli_kamenica


Брой мнения : 174
Join date : 26.08.2009
Age : 58
Местожителство : Плевен

Игри, Филми, Музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игри, Филми, Музика   Игри, Филми, Музика EmptyЧет Ное 25, 2010 2:58 am

почнах да играя преди време травияна но го оставих да се мъчи човека със голото дупе на постера си със моя акаунт Laughing
Върнете се в началото Go down
dscover
Инструктор на съюза
Инструктор на съюза
dscover


Брой мнения : 134
Join date : 28.08.2009
Age : 46
Местожителство : Varna

Игри, Филми, Музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игри, Филми, Музика   Игри, Филми, Музика EmptyЧет Ное 25, 2010 3:18 am

моля, моля, дупето си е много хубаво Very Happy


Последната промяна е направена от dscover на Чет Ное 25, 2010 3:24 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dscover
Инструктор на съюза
Инструктор на съюза
dscover


Брой мнения : 134
Join date : 28.08.2009
Age : 46
Местожителство : Varna

Игри, Филми, Музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игри, Филми, Музика   Игри, Филми, Музика EmptyЧет Ное 25, 2010 3:22 am

аз играя в икариам - сега само делта, но всичките ги минах, (в алфа акаунта ми си почива още Very Happy ), кингсейдж, травиан четвърти сървър (акаунта на стели беше в бг1, но сървъра свърши преди две седмици) и разни други игри Smile
Върнете се в началото Go down
Victory
Член
Член
Victory


Брой мнения : 22
Join date : 23.11.2010
Age : 36
Местожителство : Варна

Игри, Филми, Музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игри, Филми, Музика   Игри, Филми, Музика EmptyЧет Ное 25, 2010 3:27 am

и травиан играех за малко нещо не ми допадна тая игра не знам защо, тя е копие на хановете почти нямат разлика. какво толкова ти харесва в нея ?
Върнете се в началото Go down
dscover
Инструктор на съюза
Инструктор на съюза
dscover


Брой мнения : 134
Join date : 28.08.2009
Age : 46
Местожителство : Varna

Игри, Филми, Музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игри, Филми, Музика   Игри, Филми, Музика EmptyЧет Ное 25, 2010 3:30 am

лично на мен ми допада, защото е строго отборна игра, но идеята е, че трябва да се регнеш в началото на сървъра и да оцелееш при първоначалното разпределение на територията, по-нататък си от силните и мачкаш наред Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
steli_kamenica
Лидер
Лидер
steli_kamenica


Брой мнения : 174
Join date : 26.08.2009
Age : 58
Местожителство : Плевен

Игри, Филми, Музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игри, Филми, Музика   Игри, Филми, Музика EmptyЧет Ное 25, 2010 3:35 am

икариама също е отборна игра и ако всеки играе самостоятелно а се крие зад гърба на съюз а не спазва правилата и не помага значи не сте схванали най важната част от играта
Върнете се в началото Go down
dscover
Инструктор на съюза
Инструктор на съюза
dscover


Брой мнения : 134
Join date : 28.08.2009
Age : 46
Местожителство : Varna

Игри, Филми, Музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игри, Филми, Музика   Игри, Филми, Музика EmptyЧет Ное 25, 2010 3:46 am

не казвам, че икариам , не е отборна игра, но в травиана просто няма защо да я играеш играта, ако не си в клан. Първоначално само се развиваш и трупаш войски, но като се появят натарските селища започва истинската игра. Тогава отделния играч е нищо, всички пращат ресурси и войски постоянно, за да може да се построи и опази чудото. В един съюз има 3-4 най-много атакери, всичко друго е дефендери, не може като в икариам да си правиш и атакерска и дефнедърска войска. Всичко се съгласува в ръководстрото на клана-майка и подклана получава заповеди, които изпълнява. Такова копане и кой когато иска да си прави нещо не става там - има си етапи на играта и на всеки етап трябва да свършиш еди какво си. Просто са много различни двете игри
Върнете се в началото Go down
steli_kamenica
Лидер
Лидер
steli_kamenica


Брой мнения : 174
Join date : 26.08.2009
Age : 58
Местожителство : Плевен

Игри, Филми, Музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игри, Филми, Музика   Игри, Филми, Музика EmptyЧет Ное 25, 2010 3:59 am

и най лошото е че неможеш да излезнеш в почивка като ти се наложи, не ми хареса, тук войските са еднакви и за нападение и защита, хубаво е да си развиеш градовете, казармите, корабостроителниците и задължително и шпионажа, да абдейтнеш войските и чак тогава да мислиш за битки, така бързо си възтановяваш армията и пак си в боя, забравих да спомена че кръчмите е хубаво да са най малко на нивото на града защото при конфликт от тях ще зависи възтановяването на гражданите в града
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Игри, Филми, Музика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Игри, Филми, Музика   Игри, Филми, Музика Empty

Върнете се в началото Go down
 
Игри, Филми, Музика
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Лафче-
Идете на: